Ощадбанк достроково повернув НБУ рефінансування на суму 3,4 млрд грн


Ощадбанк достроково повернув НБУ рефінансування на суму 3,4 млрд грн

Державний Ощадбанк (Київ) 11 лютого здійснив дострокове погашення кредиту рефінансування Національного банку України (НБУ) на суму 3,447 млрд грн, повідомила прес-служба фінустанови.

“Другий раз в цьому році Ощадбанк достроково повертає кредит рефінансування НБУ. Це ознака того, що він має достатню ліквідну позицію. Крім того, зменшиться вартість ресурсної бази банку”, – зазначив голова правління фінустанови Андрій Пишний, слова якого наводить прес-служба.

За даними банку, за 2015-й – початок 2016 року Ощадбанк погасив більше половини заборгованості за кредитами рефінансування від НБУ – на 10,6 млрд грн.

Як повідомлялося, в 2015 році Ощадбанк погасив заборгованість по кредитах рефінансування від НБУ на 5,5 млрд грн, з яких 3,5 млрд грн – достроково.

Крім того, 13 січня 2016 року Ощадбанк достроково повернув 1,6 млрд грн рефінансу НБУ.

Як повідомлялося, Ощадбанк в січні 2016 року одержав прибуток у сумі 32,8 млн грн.

Ощадбанк заснований в 1991 році. Його єдиним власником є держава. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2015 року за розміром загальних активів Ощадбанк посідав друге місце (156,596 млрд грн) серед 123 банків, що діяли в країні банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua