Голова МВФ Лагард назвала "конструктивними" переговори з Порошенком: Про що домовилися


Голова МВФ Лагард назвала "конструктивними" переговори з Порошенком: Про що домовилися

Глава Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард назвала конструктивними переговори з президентом України Петром Порошенком.

«У мене були конструктивні переговори з президентом Петром Порошенко з проблем, піднятих моєю заявою для преси», – заявила вона.

За словами Лагард, разом з президентом України вони домовилися про дорожню карту і пріоритетні заходи для гарантії швидкого прогресу, який буде відповідати програмі допомоги країні.

Глава держави підкреслив, що Україна продовжить реформи, незважаючи на кризу у відносинах між урядом і парламентською коаліцією.

Президент наголосив на необхідності перезавантаження Кабінету Міністрів без дострокових парламентських виборів, які, на його думку, тільки поглиблять політичну кризу і погіршать умови для проведення реформ.

Порошенко також підкреслив, що налаштований на рішучі дії для забезпечення політичної та фінансової стабільності в державі.

Нагадаємо, подальша затримка з відновленням співпраці з ключовим кредитором України – Міжнародним валютним фондом може спричинити негативні наслідки як для фінансової стабільності нашої держави, так і для рівня добробуту громадян, говориться в коментарі Національного банку України про подальшу співпрацю з МВФ, розміщеному на сайті регулятора.

Раніше директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард виступила із заявою, в якій звернула увагу, що Фонду буде складно продовжувати програму реформ в Україні в разі, якщо не будуть продовжені реформи, а боротьба з корупцією буде ослаблена.

МВФ є ключовим кредитором України. У березні 2015 року Україна і Фонд підписали програму співробітництва терміном на 4 роки з обсягом фінансування 17,5 млрд. дол. З цих грошей Україна отримала два транші загальним обсягом 6,7 млрд дол. Київ розраховував отримати третій транш восени 2015 року, проте переговори з Фондом щодо третього траншу затягнулися і тривають досі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua