Amazon створить глобальну службу доставки, - ЗМІ


Amazon створить глобальну службу доставки, - ЗМІ

У зарубіжних ЗМІ з’явилася інформація, що Amazon тепер не просто експериментує з різними варіантами доставки товару, а збирається створити конкурента FedEx.

Проте, фінансовий директор компанії зазначив, що компанія не збиралася повністю відмовлятися від послуг своїх партнерів. Розширення власних можливостей доставки, в тому числі оренда літаків, викликана зростанням обсягів замовлень в різдвяний період.

Однак документи, які потрапили до редакції Bloomberg News, свідчать про куди більш масштабні плани рітейлера.

Амбітна стратегія рітейлера обіцяє не тільки перетворити FedEx і UPS в суперників Amazon. Але і конкурувати з Alibaba на глобальному ринку транскордонної торгівлі.

До 2020 року обсяг транскордонних покупок досягне $ 1 трлн. Міжнародні маркетплейси будуть обслуговувати 900 млн. покупців.

У планах Amazon зайняти істотну частку на цьому ринку. Уже в цьому році компанія запустить нове логістичне підприємство Global Supply Chain by Amazon, яке буде зосереджено не тільки на доставці, але і на обробці вантажів. Ця система повинна повністю змінити досвід пересилання посилок для торговців. Завдяки домовленостям Amazon, вони зможуть бронювати місця на вантажних літаках і судах в один клік, що не контактуючи з іншими службами доставки.

На першому етапі Amazon буде співпрацювати зі сторонніми перевізниками, щоб домогтися глобального поширення своїх посилок. Поступово нарощуючи потужності, компанія буде відмовлятися від посередників.

Крім доставки в Amazon розглядали можливість виведення на глобальний ринок фінансових сервісів – кредитування і обробки платежів, а також консультування продавців з податкових та митних питань.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua