З 1 березня залізничні вантажоперевезення можуть подорожчати на 15%


З 1 березня залізничні вантажоперевезення можуть подорожчати на 15%

Тарифи на перевезення вантажів залізничним транспортом будуть підвищені з 1 березня на 15% (на всі види вантажів, крім вугілля) за умови узгодження підвищення усіма зацікавленими відомствами, повідомив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський

“На сьогоднішній день у нас вже є погодження Міністерства економрозвитку, Мінфіну”, – додав він в ході наради із зернотрейдерами в “Укрзалізниці” в середу.

Як повідомлялося, тарифи на вантажні залізничні перевезення в 2016 році спочатку планувалося підвищити в два етапи: на 30% в цілому – з 1 січня і з 1 липня на 15%.

На початку січня 2016 року “Укрзалізниця” повідомила, що індексація тарифів на вантажні перевезення залізничним транспортом в межах України в 2016 році залежить від рішення Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Міністерства фінансів.

У свою чергу міністр економрозвитку і торгівлі Айварас Абромавичус в кінці січня у спірному питанні залізничних тарифів запропонував на найближчий час обмежитися тільки 15% -м підвищенням їх для всіх вантажоперевізників, відклавши подальше підвищення до більш детального аналізу ситуації.

Крім того, асоціації та об’єднання великих промислових підприємств України, що представляють металургійні, хімічні і цементні компанії, направили прем’єр-міністру листа, в якому піддали критиці намір “Укрзалізниці” в черговий раз підвищити тарифи на вантажні залізничні перевезення ще на 15% з березня поточного року , і підтримали ініціативу про введення мораторію на підвищення з/д тарифів на 2016 рік.

У листі нагадується, що попереднє підвищення тарифів на 30% відбулося в лютому 2015 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua