ЄС виділить 3,3 млн євро на співпрацю України і Білорусі


ЄС виділить 3,3 млн євро на співпрацю України і Білорусі

Європейський союз має намір виділити 3,3 млн євро за програмою співпраці “Білорусь-Україна” на спільні транскордонні проекти цих країн.

Як повідомляє прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації, на прес-конференції керівник адміністратора програми “Білорусь-Україна” Ерк Ройлоффс і керівник групи експертів програми територіального співробітництва “Білорусь-Україна” Олексій Секарев розповіли про умови конкурсу, вимоги до учасників і вже реалізованих з допомогою Євросоюзу проектах.

“Загальний бюджет програми “Білорусь-Україна” становить 3,3 млн євро. Нею охоплена Чернігівська, Київська, Житомирська, Рівненська і Волинська області, а також Гомельська і Брестська області Білорусі. В рамках програми будуть фінансуватися транскордонні проекти, які будуть здійснюватися спільно представниками обох країн і будуть спрямовані на підтримку середнього та малого бізнесу, підвищення туристичної та інвестиційної привабливості регіону; нарощування людського капіталу, захисту навколишнього середовища та обміну екологічною інформацією”, – йдеться в повідомленні.

Участь в програмі “Білорусь-Україна” можуть взяти представники органів влади та самоврядування, а також громадські організації.

Бюджет одного проекту може скласти від 60 до 250 тис. євро.

Пропозиції в рамках програми будуть прийматися до 19 квітня 2016 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua