Державний "Укргазбанк" буде продано протягом 2 років


Державний "Укргазбанк" буде продано протягом 2 років

ПАТ АБ “Укргазбанк”, також, як і інші невеликі банки, в капіталі яких є державна частка, будуть продані протягом наступних двох років.

Про це Артем Шевальов, заступник міністра фінансів України з питань європейської інтеграції, повідомив журналістам під час круглого столу, організованого Незалежною асоціацією банків України (НАБУ).

“Два найбільших державних банки (” Ощадбанк “і” Укрексімбанк “, – ред.) через свої розміри мають особливу роль, як другий і третій в країні за розміром активів. Менші держбанки держава не вважає довгостроковим інтересом. Питання виходу держави з капіталу цих банків буде вирішено протягом наступних двох років “, – заявив Шевальов.

За словами заступника міністра фінансів, на протязі двох років держава буде однозначно виходити з капіталу такого роду банків і вживати для цього конкретні кроки. Розглядаються варіанти повного продажу або як мінімум приватизації таких банків, в тому числі і “Укргазбанку”.

Шевальов: “Злиття або поглинання “Укргазбанку” – не пріоритет. Це один зі сценаріїв, але він буде розглядатися тільки після результатів реалізації першого сценарію – продажу інвестору державної частки”.

За даними Національного банку України (НБУ) держава в особі Міністерства фінансів України володіє 94,9409% в статутному капіталі банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua