Користувачі прогнозують смерть Twitter через нововведення в стрічці новин


Користувачі прогнозують смерть Twitter через нововведення в стрічці новин

Користувачі мережі прогнозують смерть сервісу мікроблогів Twitter після зміни алгоритму формування стрічки новин. Про тестування компанією нового алгоритму повідомляє BuzzFeed.

Twitter може представити новий механізм виведення постів вже до середини лютого. Сервіс буде виводити твіти не в хронологічному порядку, а керуючись інтересами користувачів. При цьому невідомо, чи стане алгоритм основним, або його підключати як одну з опцій.

Користувачі спрогнозували швидку смерть компанії і вивели в світовий топ хештег #RIPTwitter (Спочивай з миром, “Твіттер”). Основне невдоволення викликав той факт, що сервіс стане схожий на Facebook, використовує схожий алгоритм відображення в стрічці новин.

У мережі також пригрозили масовим переселенням з Twitter в разі введення нового алгоритму як основного.

Twitter приступив до тестування нового формату стрічки новин на початку грудня 2015 року. Деякі користувачі почали скаржитися, що оновлення друзів в них показуються не по порядку. Представник Twitter тоді зазначив, що тестування нової функції – це “експеримент”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Користувачі прогнозують смерть Twitter через нововведення в стрічці новин» на Finance.ua - 4.3
В Контексті Finance.ua