Абромавічус заявив, що не має наміру займатися політикою


Абромавічус заявив, що не має наміру займатися політикою

Айварас Абромавічус, який подав у відставку з поста міністра економічного розвитку України, заявив, що не має наміру займатися політикою.

“Політикою займатися я не буду, я не політик, я прийшов як технократ-міністр прямо з приватного бізнесу і я хотів багато зробити. Ми тільки на півдорозі”, – сказав він в інтерв’ю “ТСН. Тиждень” у неділю ввечері.

Він розвіяв чутки про те, що нібито планує брати участь в якомусь політичному проекті глави Одеської ОДА Михайла Саакашвілі. “Я зустрічався багато з ким, і з послами, і з бізнес-спільнотою, і так далі. Від Михайла Саакашвілі ніяких пропозицій не надходило”, – зазначив А.Абромавічус.

Він нагадав, що М.Саакашвілі був призначений міністром керівником ради з реформи держпідприємств ще до призначення губернатором. “Тобто наша спільна діяльність по держкомпаніям вже триває багато місяців”, – сказав він.

Разом з тим Абромавічус вважає, що українська влада в найближчі тижні повинна вжити ряд важливих і жорстких рішень для розвитку країни.

“Я завжди говорив, що ми знаходимося або в двох кроках від прориву, або в двох кроках від провалу. Ці два кроки будуть визначальними, в якому напрямку ми їх зробимо в наступні два тижні. Я вважаю, що тільки технократичний уряд нас здатний підняти зовсім на інший рівень “, – сказав він.

За його словами, якщо ці заходи не будуть вжиті, то в Україні буде “не тільки заморожений конфлікт військовий на Донбасі, а буде заморожена економічна, реформаторська ситуація у всій Україні”.

“Нам потрібно обов’язково в найближчі два тижні прийняти кілька важливих і жорстких рішень. Вважаю, що деякі з оточення президента і прем’єра не повинні брати участь в політиці, тому що вони погіршують імідж країни, імідж президента і прем’єра. Ми могли б рухатися набагато швидше вперед, якщо б такого лобіювання та сірого кардинальства більше не було б в українській політиці”, – підкреслив А.Абромавічус.

Відповідаючи на питання щодо того, чи може він залишитися в уряді, А.Абромавічус відповів: “На даному етапі створюється якийсь список вимог до парламенту, до АП і уряду, виходячи з якого можна буде бачити, чи є бажання рухатися вперед”.

“Я вважаю, що багато треба зробити і імплементація знаходиться під знаком питання”, – додав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua