Команда Prozorro заявила про свою подальшу роботу в МЕРТ


Команда Prozorro заявила про свою подальшу роботу в МЕРТ

Команда реформи публічних закупівель в Україні (Департамент МЕРТ, ДП “Зовнішторгвидав” і офіси Prozorro) продовжують свою роботу в Міністерстві для того, щоб розвивати реформи в Україні. Про це на своїй сторінці в Facebook написав директор Департаменту регулювання державних закупівель МЕРТ Олександр Стародубцев.

“Ми продовжуємо працювати на своїх місцях і штовхати одну з небагатьох реформ в Україні, що успішно розвиваються”, – написав він.

Він підкреслив, що команда реформи публічних закупівель в Україні – абсолютно підтримує, вболіває і переживає за Міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса, його заступників і в першу чергу – керівника Prozorro Максима Нефьодова. При цьому він додав, що без команди міністра Айвараса Абромавичуса і його заступника Максима Нефьодова хід реформи може призупинитися.

“Ми щиро вважаємо, що без команди міністра та Макса хід нашої реформи може серйозно загальмувати. Це не викликає у нас радості, але ми готові йти до кінця”, – додав Стародубцев.

Керівник торгового майданчика Zakupki.Prom.ua, Микола Жандоров зазначив, що реформи впроваджуються не тільки міністром, не тільки заступником міністра – реформа робиться десятками і сотнями чиновників, громадських активістів і представників бізнесу.

“І якщо говорити про конкретно реформу держзакупівель, до якої я маю безпосереднє відношення як керівник одного з майданчиків, що заснували систему електронних державних закупівель Prozorro, то почалася вона взагалі без участі влади. Кілька волонтерів, експерти з Грузії і представники бізнесу разом зібралися перетворити одну з найбільш корумпованих сфер – державні закупівлі “, – зазначив він в свій колонці для Finance.UA.

Міністерство економіки очолило реформу і це дало їй імпульс, який дозволив проекту почати реально впроваджуватися.

Нагадаємо, раніше Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус заявив про рішення подати у відставку через відсутність підтримки і активної протидії проведеним його командою реформ.
    
“Сьогодні я прийняв рішення подати у відставку з посади міністра. Причина – різка активізація блокування скільки-небудь системних і важливих реформ в нашій країні”, – сказав він на прес-конференції в Києві в середу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua