Пивоварський прогнозує початок комерційної експлуатації нового контейнерного поїзда в березні


Пивоварський прогнозує початок комерційної експлуатації нового контейнерного поїзда в березні

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський розраховує, що в березні почнеться повноцінна комерційна експлуатація нового контейнерного поїзда по так званому “Новому Шовковому шляху”.

Про це він повідомив у Верховній Раді в рамках “години запитань до уряду” в п’ятницю.

Як зазначив О.Пивоварський, до кінця лютого поїзд повинен повернутися в Україну. Далі будуть відпрацьовані “абсолютно все логістично слабкі місця”, підписаний відповідний регулюючий документ, що дасть можливість запустити поїзд в комерційну експлуатацію.

“У районі 20 лютого в Баку буде підписано фінальний протокол, який врегулює всі технічні проблеми, все вузькі місця, і ми зможемо сказати, що з березня даний поїзд зможе вже вийти в звичайний бізнес-режим”, – зазначив міністр.

За його словами, основним оператором даного шляху буде ЦТС “Ліски” (входить в ПАТ “Укрзалізниця”). Підприємство має зробити все можливе, щоб цей шлях був комерційно успішним.

“Ми зробили все можливе, щоб прокласти цей шлях. Тепер менеджменту “Укрзалізниці” і “Лісок” потрібно буде зробити свою роботу: зайнятися бізнесом. Якщо не зможуть – вибачте, будемо шукати тих, хто зможе”, – підкреслив О.Пивоварський.

Міністр вважає цілком реальним здійснити проходження контейнерного поїзда за 10 діб, що, за його словами, практично дорівнює аналогічним шляхом через Російську Федерацію.

Як повідомлялося, Мінфраструктури спільно з “Укрзалізицею” 15 січня 2016 років запустили демонстраційний рейс контейнерного поїзда по Новому Шовковому шляху.

Тестовий рейс нового контейнерного поїзда за маршрутом Україна – Грузія – Азербайджан – Казахстан – Китай (через Каспійське і Чорне моря) дістався до Китаю на 16-й день шляху – в ніч з 30 на 31 січня 2016 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua