ЦВК катастрофічно не вистачає грошей на вибори


ЦВК катастрофічно не вистачає грошей на вибори

Центральна виборча комісія звернулася до Верховної Ради та Кабінету міністрів України з проханням збільшити субвенції на 2016 рік на 30 млн грн.

За інформацією прес-служби ЦВК, Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» Центральною виборчою комісією передбачено видатки в сумі 20 млн гривень, що є недостатнім для забезпечення в повному обсязі підготовки і проведення виборів в поточному році.

За попередніми розрахунками комісії, обсяг коштів, необхідних для організації підготовки та проведення призначених тільки на 27 березня 2016 року перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, перших виборів депутатів районних у місті Києві рад, позачергових виборів криворізького міського голови, становить 31 млн 674 тис 700 грн.

ЦВК звернулася до Верховної Ради України та Кабінету міністрів України щодо збільшення видатків Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою 6741020.

«Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» на суму 30 млн грн.

Нагадаємо, 30 січня 2016 року президент України Петро Порошенко підписав закон про перевибори мера в Кривому Розі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua