Всесвітній банк надав Україні $ 1,2 млн допомоги для реформи газової галузі в 2015


Всесвітній банк надав Україні $ 1,2 млн допомоги для реформи газової галузі в 2015

Міжнародний банк реконструкції та розвитку (МБРР) і Асоціація з міжнародного розвитку (входять до групи Світового банку) в 2015 році надали Кабінету Міністрів і Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” технічну допомогу і профінансували консультативні послуги в рамках реформування газової галузі на суму 1,16 млн доларів.

Про це йдеться звіті діяльності групи Світового банку в видобувних галузях за 2015 рік (Група Світового банку в добувній промисловості – 2015 Щорічного огляду), оприлюдненому на сайті Міжнародної фінансової корпорації.

Фінансування відбувалося в рамках надання гранту.

Нагадаємо, 1 жовтня 2015 року набрав чинності закон “Про ринок природного газу”, який сприяє інтеграції з ринками природного газу держав-членів Європейського енергетичного співтовариства, в тому числі шляхом створення регіональних ринків газу.

Основною метою закону є створення ефективного конкурентного середовища на ринку природного газу з урахуванням основних вимог законодавства Європейського Союзу, в тому числі загальних правил для внутрішнього ринку газу і умов доступу до мереж передачі газу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua