Рада ратифікувала договір між урядом України і НАТО про статус представництва НАТО в Україні


Рада ратифікувала договір між урядом України і НАТО про статус представництва НАТО в Україні

Верховна Рада України ратифікувала угоду між урядом України та організацією Північноатлантичного договору про статус представництва НАТО в Україні, яке було підписано 22 вересня 2015 року.

На підтримку відповідного законопроекту №0082 на пленарному засіданні в четвер проголосував 251 народний депутат.

Згідно з Угодою, в Україні створюється і буде функціонувати представництво НАТО на базі існуючих офісу зв’язку НАТО і центру інформації і документації НАТО.

Як наголошується в пояснювальній записці до закону, представництво сприятиме посиленню і розширенню участі України в усіх заходах зі співробітництва між Україною та НАТО, надавати консультативну допомогу державним органам України у взаємодії з відповідними органами НАТО

Відзначимо, народні депутати обговорили цей законопроект у середу, однак для того, щоб його підтримати, у них не вистачило голосів.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час представлення даного законопроекту на пленарному засіданні Верховної Ради 3 лютого зазначив, що представництво НАТО в Україні – “це буде фактично посольство НАТО в Україні”. “Це представництво буде фактично повноцінним посольством. Персонал буде користуватися всіма привілеями Віденської конвенції. Через це представництво буде відбуватися координація всіх проектів, які нині діють в сфері нашої взаємодії з НАТО”, – розповів міністр

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua