Україна може не отримати безвізовий режим з ЄС у цьому році, - джерела


Україна може не отримати безвізовий режим з ЄС у цьому році, - джерела

Джерела в керівництві ЄС в Брюсселі повідомили, що поки немає гарантій того, що Україна отримає безвізовий режим в цьому році, незважаючи на позитивну доповідь Єврокомісії щодо візової лібералізації в грудні 2015-го.

Про це пише “Радіо Свобода”.

«Європейські чиновники кажуть, що даючи добро на безвізовий режим, ЄС все ж виставив кілька умов, які Україна обов’язково повинна виконати в першому кварталі цього року – вони, перш за все, стосуються боротьби з корупцією», – йдеться в повідомленні.

Джерело в Раді ЄС у Брюсселі повідомило, що груднева згода на візову лібералізацію з Україною не була безумовною – на відміну від паралельної обіцянки щодо безвізового режиму для Грузії.

Чиновник, який побажав залишитися неназваним, але присутній на переговорах в грудні в Брюсселі між президентом Петром Порошенком на комісаром ЄС з питань сусідства і переговорів по розширенню Йоганнесом Ганом, сказав, що існує неафішованих додаток до грудневого звіту Єврокомісії, яке було позитивним.

За його словами, перш за все мова йде про дві речі: призначення авторитетного керівника, а також керуючої п’ятірки Національного агентства з питань запобігання корупції, а також електронні декларації про доходи та їх походження чільних посадовців і депутатів парламенту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua