ДФС звинуватили в тому, що вона "забула" про 24 млрд боргу українському бізнесу


ДФС звинуватили в тому, що вона "забула" про 24 млрд боргу українському бізнесу

Член політради партії “Успішна країна” Сергій Крухмалев повідомив, що озвучена главою фіскальної служби Романом Насіровим сума заборгованості з ПДВ перед українськими підприємствами у розмірі 12 млрд грн – це маніпуляція з цифрами і спотворення офіційної звітності

Політик заявив, що фактично, борг держави перед бізнесом з відшкодування ПДВ на 1 січня 2016 року склав 36,2 млрд грн. За його словами, в ДФС не помилилися, говорячи про 12 млрд грн замість 36, просто у звіті йдеться про активні залишки. А ось на якій підставі фіскальна служба ділить залишки на активні і неактивні, і чому приховали останні – залишається загадкою, відзначає він.

ДФС” забула “про 24 млрд боргу українському бізнесу. Щоб переконатися в цьому, пропоную провести простий арифметичний розрахунок. Так, за січень-грудень 2015 платниками ПДВ заявлено до відшкодування з бюджету 71,7 млрд грн. Додамо до цього числа 32, 9 млрд грн залишку невідшкодованого податку на початок 2015 року та віднімемо те, що було повернуто в минулому році, а саме, 68,4 млрд грн. Разом, отримуємо цифру – 36,2 млрд грн. Саме ці кошти підлягають відшкодуванню підприємцям України “ , – пояснює Крухмалев.

За його словами, всього з обороту платників ПДВ на 1 січня 2016 витягнуто більше 95 млрд грн.

У 2016 році уряд очікує отримати додатково 70 млрд грн податку на додану вартість від бізнесу, тобто на 39,2% більше, ніж торік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua