Пинзеник здивований бюджетним стартом України в 2016 році


Пинзеник здивований бюджетним стартом України в 2016 році

За січень 2016 року в загальний фонд Державного бюджету України надійшло 27,9 млрд грн, що майже на 44% перевищує показник січня минулого року.

Про це заявив екс-міністр фінансів, народний депутат України Віктор Пинзеник на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, показники січня 2015 були гірші січня 2014 на 14%. “В оцінці бюджетної динаміки треба врахувати кілька важливих обставин. Бюджетні доходи знаходяться під впливом високої інфляції, що за підсумками минулого року склала 43,3%. Другий момент. База оцінки динаміки – січень минулого року з його падінням доходів майже на 14%. Якщо ж оцінити до січня 2013 року, то доходи січня 2015 зросли всього на 24%. Є й обставини зворотного характеру. На відміну від попереднього року, минулого місяця не брав участі в доходах бюджету Національний банк. Значно вище торішнього і показника обсягів відшкодування податку на додану вартість”, – підкреслив парламентарій.

Він переконаний, що наступні місяці дозволять чіткіше побачити бюджетні перспективи поточного року, оскільки і торішній січень виявився для всього 2015 дуже нетиповим.

Нагадаємо, раніше Пинзеник заявив, що скорочення казначейського рахунку України в грудні 2015 року майже на 40 млрд грн свідчить про відсутність бюджетної культури уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua