Український додаток для зберігання спогадів отримав грант від Facebook


Український додаток для зберігання спогадів отримав грант від Facebook

Днями в App Store з’явився додаток My Wall, створений українськими розробниками. Додаток націлений на «екологічне споживання інформації» і призначено для зберігання спогадів. Відразу після публікації в App Store розробники відправили його на конкурс Facebook і отримали грант у розмірі $ 30 000.

My Wall створено для збереження тільки самих значущих моментів в житті. Користувач може завантажити тільки одну фотографію на тиждень, а стіна з його важливими подіями повністю приватна. Таким чином, додаток допомагає зберігати важливі спогади, які може бачити тільки людина, яка їх завантажила.

Додаток створили архітектор зі Львова та медик з Києва. Як розповів один із засновників My Wall Володимир Хмура, ідея додатки народилася, коли він став помічати, що навіть події трьох або чотирирічної давності швидко забуваються. Кількість фотографій у телефоні Володимира зашкалювали, і йому було складно знайти значущі знімки.

Робота над додатком тривала сім місяців. Над ним працювали чотири людини, в проект вклали $ 7000. Інвесторів у проекту немає, тому розробники і відправили My Wall на конкурс Facebook – щоб отримати часткове фінансування. У результаті український проект отримав $ 30000 на розвиток.

Поки My Wall доступний лише для користувачів iPhone, творці шукають інвесторів для розробки Android-версії. У планах також розширена версія – альбом для дитини і сім’ї.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua