Голова Американської торговельної палати розповів, що чекає український бізнес і іноземні компанії від влади


Голова Американської торговельної палати розповів, що чекає український бізнес і іноземні компанії від влади

Український бізнес та іноземні компанії, що працюють в Україні, чекають від країни в 2016 році реального економічного зростання та ефективної боротьби з корупцією, а не політичних оцінок роботи уряду, сказав глава Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер.

“Політичних оцінок ми не даємо – як відносно уряду в цілому, так і в питаннях зміни міністрів чи прем’єр-міністра. Ми спілкуємося з усіма. І ми говоримо про те, що важливо сьогодні для України. А важливо – створити умови для бізнесу, для легкості ведення бізнесу, – сказав Гундер. – У 2015 році ми досягли макроекономічної стабілізації, фундамент закладений. І тепер, в 2016 році, ми повинні побачити реальні сигнали економічного зростання. Для економіки та бізнесу це важливо. Важливі й реальні результати боротьби з корупцією. Це те, про що всі говорять”.

При цьому він нагадав, що наприкінці січня делегація України відвідала Всесвітній економічний форум в Давосі, де члени уряду отримали схвальні оцінки своєї роботи.

“Ми були в Давосі, виступали міністри Яресько (міністр фінансів – Наталя Яресько – ред.), Абромавічус (міністр економічного розвитку Айварас Абромавічус – ред.). Світова спільнота оцінила їхні виступи, і я повинен сказати, що кращих послів від України не було, напевно, за попередні чверть століття”, – підкреслив глава АТП.

Раніше Президент України Петро Порошенко анонсував перезавантаження уряду, тому що, на його думку, “не все міністри виправдовують очікування суспільства”. Протягом 2015 заяви про відставку подали діючі і не звільнені поки міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі і міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський.

Нагадаємо, Американська торгівельна палата в Україні об’єднує компанії, більшість з яких є великими стратегічними інвесторами. Палата активно співпрацює з органами влади в Україні, бере участь у розробці економічної політики держави в цілому та окремих тематичних законопроектів зокрема. Особливу увагу АТП приділяє розвитку аграрного ринку, енергетичної галузі, сфері підвищення конкурентоспроможності України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua