Українцям стали частіше відмовляти у візах: В яких консульствах зросла кількість відмов


Українцям стали частіше відмовляти у візах: В яких консульствах зросла кількість відмов

У візові центри шикуються черги. Незважаючи на обіцяний безвізовий режим, в консульствах до українців поки не стали відноситися лояльніше.

“Насправді отримати візу стало навіть складніше, хоча, наприклад, польське МЗС хвалиться спрощенням. У ряді консульств вимагають більше папірців, а відмовляють у візах частіше, посилаючись на необгрунтовану мету поїздки, або дають їх на мінімальний період”, – розповіли в одній з фірм-посередників, де допомагають зібрати і подати документи на візу.

Експерт з європейської політики Олег Кравченко підтверджує, що отримати візу стало складніше.

“Все частіше українцям повертають паспорти без віз і без пояснень, чому їх не дали. Найчастіше дають від воріт поворот країни південної Європи з високим безробіттям – так вони намагаються захистити себе від потенційних “нахлібників”- мігрантів”, – вважає Кравченко.

Він наводить статистичні дані, згідно з якими, в консульствах Іспанії, Португалії та Греції, куди українці раніше масово виїжджали на заробітки, кількість відмов зросла вдвічі. Складно отримати візи і в багатші країни, такі як Бельгія, Фінляндія, Швеція.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Українцям стали частіше відмовляти у візах: В яких консульствах зросла кількість відмов» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua