Стало відомо, який відсоток українців в наші дні підтримує вступ до ЄС (опитування)


Стало відомо, який відсоток українців в наші дні підтримує вступ до ЄС (опитування)

Більше половини громадян України позитивно оцінюють вступ країни до Європейського Союзу, про що свідчать дані грудневого опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Згідно з оприлюдненими даними, якби референдум з питання, чи вступати Україні в ЄС, проводився в грудні 2015 року, 53% жителів України проголосували б за вступ України до ЄС, 23% – проти, решта 24% – не визначилися або не брали б участі у голосуванні.

Якби ті, хто не визначився, як голосувати, прийшли б на референдум щодо вступу в ЄС, участь у голосуванні взяли б близько 76% всіх, хто має право голосувати, і подані голоси розподілилися б таким чином: за вступ до ЄС – 70% , проти – 30%.

Відповідаючи на запитання “Як ви вважаєте, за яким напрямком зовнішньої політики повинна йти Україна?”, за приєднання до ЄС виступили 52% респондентів, за приєднання до Митного союзу – 14,6%. При цьому 21,3% не підтримали вступ ні в ЄС, ні в МС, а 12% опитаних вагалися з відповіддю.

Опитування КМІС проводилося з 4 по 14 грудня 2015 року. Методом особистого інтерв’ю опитано 2022 респонденти, що мешкають у 110 населених пунктах усіх областей України (крім АР Крим) за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України старше 18 років. У Луганській області опитування проводилися тільки на територіях, контрольованих Україною, у Донецькій області дослідження проводилося на територіях, контрольованих і не контрольованих України.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і при дизайн-ефекті 1,5) не перевищує 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% – для показників близьких до 25%, 2,0% – для показників близьких до 10%, 1,4% – для показників близьких до 5%, 0,7% для показників, близьких до 1 або 99%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua