Власники єврооблігацій "Метінвесту" схвалили реструктуризацію цінних паперів


Власники єврооблігацій "Метінвесту" схвалили реструктуризацію цінних паперів

Власники єврооблігацій Metinvest BV (Нідерланди), материнської компанії міжнародної вертикально інтегрованої гірничо-металургійної групи “Метінвест”, схвалили реструктуризацію цінних паперів загальною номінальною вартістю $1,125 млрд.

Згідно з повідомленням групи на веб-сайті Ірландської фондової біржі, відповідне рішення було ухвалене на зборах власників 27 січня 2016.

Як повідомлялося, компанія Metinvest BV в кінці грудня 2015 звернулася до власників її єврооблігацій схвалити введення до 27 травня 2016 мораторію на будь-які платежі з цінних паперів.

Пропозиція стосується власників єврооблігацій на $ 85 млн з терміном обігу в 2016 році, на $ 289 734 000 з терміном обігу в 2017 році і на $ 750 млн з терміном обігу в 2018 році.

Під час дії мораторію вона має намір досягти угоди про реструктуризацію зазначених єврооблігацій, а також передекспортного фінансування на $1,089 млрд.

“Метінвест” має намір виплатити утримувачам єврооблігацій $ 1,25 премії на кожну $ 1 тис. Номіналу єврооблігацій у власності за підтримку пропозиції і ще стільки ж, якщо до 1 квітня 2016 НЕ БУДЕ витребувано дострокове припинення дії мораторію.

Нарахований під час дії мораторію процентний дохід, можливо, буде капіталізований і доданий до основної суми боргу. Сумарний процентний дохід буде виплачений після закінчення мораторію або дати реструктуризації.

Крім цього, компанія має намір продовжити до 27 травня 2016 існуючий мораторій на платежі по передекспортного фінансування.

“Метінвест” є вертикально інтегрованою гірничодобувною групою компаній, що управляє активами в кожній ланці виробничого ланцюжка від видобутку ЗРС і вугілля та виробництва коксу до випуску напівфабрикатів і кінцевої продукції із сталі, трубопрокату і рулонів, а також виробництва іншої продукції з високою доданою вартістю. Група складається з видобувних і металургійних підприємств, що знаходяться в Україні, Європі та США і має мережу продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.

Основними акціонерами “Метінвесту” є група “СКМ” (71,24%) і “Смарт-холдинг” (23,76%), спільно керують компанією.

ТОВ “Метінвест Холдинг” – керуюча компанія групи “Метінвест”.

“Метінвест” підсумками 2014 року скоротив чистий прибуток на 59% порівняно з 2013 роком – до $ 159 млн, його консолідована виручка знизилася на 18% – до $10,565 млрд

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua