JPMorgan знизив прогноз індексу S & P 500 в кінці 2016 до 2000 пунктів


JPMorgan знизив прогноз індексу S & P 500 в кінці 2016 до 2000 пунктів

Глава відділу стратегій на американському ринку JPMorgan Дубравко Лакос-Буйяс погіршив прогноз значення американського фондового індексу Standard & Poor’s 500 на кінець поточного року до 2000 пунктів з раніше очікуваних 2200 пунктів.

Це передбачає зростання індикатора на 6,6% щодо рівня на закриття торгів у понеділок (1877,08 пункту).

У той же час минулий рік S & P 500 завершив на позначці 2044 пунктів, що означає зниження індексу за підсумками поточного року приблизно на 2,2%.

На думку експерта, ринок цього року швидше зіткнеться з проблемами, ніж з приємними сюрпризами. У число негативних факторів аналітики JPMorgan включають зростаючі ризики виникнення рецесії в сфері корпоративних прибутків американських компаній, зміцнення долара США, погіршення ситуації в сфері послуг при тому, що промислове виробництво в країні вже показує негативну динаміку.

Експерти знизили оцінку на 2016 рік для середнього прибутку компаній, папери яких входять до розрахунку S & P 500, до $ 120 у розрахунку на акцію з $ 123 у зв’язку зі зміцненням курсу американської нацвалюти і погіршенням прогнозів темпів економічного зростання.

Д.Лакос-Буйяс сказав, що його “ведмежий” сценарій передбачає зниження індексу S & P 500 до 1700 пунктів до кінця поточного року, а в разі виникнення рецесії можливе падіння до 1400 пунктів. “Бичачий” хід розвитку подій може призвести до зростання індикатора до 2200 пунктів, що раніше було базовим сценарієм.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua