Ярославський розкритикував ситуацію в економіці


Ярославський розкритикував ситуацію в економіці

Харківський бізнесмен Олександр Ярославський разом з дружиною був помічений на Українському сніданку, який вже традиційно проходить в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

Журналісти стали свідками його розмови з депутатом Верховної Ради Сергієм Лещенком, в ході якого Ярославський дав однозначну оцінку діяльності нинішнього скликання Верховної Ради.

«Ви подивіться цифри по країні, коли я був депутатом. Газ був, заводи були, Крим був, Донбас був, зерно було. А ви що – нікого не посадили, нікого не знайшли », – сказав бізнесмен члену пропрезидентської парламентської фракції. Ярославський звернув увагу на те, що Лещенко був набагато більш результативний журналістом в минулому, ніж депутатом – в даний час. «Де результат? … Намазувати вже нічого, тому що навіть хліба вже немає », – охарактеризував бізнесмен ситуацію у вітчизняній економіці.

Нагадаємо, Ярославський був народним депутатом Ради в період з 2002 по 2006 рр. Свої успіхи на парламентській ниві він оцінив як досить скромні, після чого вирішив залишатися аполітичним і сконцентруватися на бізнесі.

Вже понад 10 років він дотримується цієї позиції і займається виключно економічною діяльністю (№ 7 рейтингу найбагатших українців за версією українського видання Forbes в 2015 р). У сферу інтересів належної йому групи DCH входять такі сектори економіки, як фінанси, девелопмент, транспорт і т. і.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua