Борг Києва перед "Київенерго" склав майже 2 млрд гривень


Борг Києва перед "Київенерго" склав майже 2 млрд гривень

Заборгованість споживачів Києва за використану в 2015 році теплову енергію перед “Київенерго” збільшилася на 172 млн гривень і станом на 1 січня 2016 перевищила 1,9 млрд гривень. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

Найбільш критична ситуація з розрахунками за тепло, опалення і гарячу воду спостерігається у споживачів Шевченківського (416,6 млн гривень), Голосіївського (240,9 млн гривень) та Печерського районів (227,7 млн гривень).

“Зростання заборгованості за підсумками 2015 року відбулося через збільшення боргів населення та інших споживачів на 342,6 млн гривень і 88,1 млн гривень відповідно. Зате установи та організації, фінансування яких здійснюється з бюджетів, скоротили борги за тепло на 236,3 млн гривень, а підприємства, які обслуговують житловий фонд столиці (ЖЕО), – на 37,8 млн гривень “, – йдеться в повідомленні.

Установи та організації, фінансування яких здійснюється з міського та районних бюджетів столиці, за 2015 загалом знизили заборгованість за теплову енергію майже на 258 млн гривень. При цьому борги установ та організацій, що фінансуються з державного бюджету, в 2015 році зросли на 21,6 млн гривень.

Нагадаємо, “Київенерго”, здійснить коригування листопадових нарахувань за спожите тепло для частини киян.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua