Перші українці отримали ID-паспорти


Перші українці отримали ID-паспорти

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк 25 січня вручив перші паспорти громадянина України у формі ID-картки українцям, яким виповнилося 16 років.

Про це повідомляється на офіційному сайті Кабміну.

«Це не паспорти колишнього радянського стилю – книжечки з вклеєними фотографіями, а новий паспорт у вигляді ідентифікаційної картки з чіпом, на який можна внести будь-яку ідентифікаційну інформацію», – заявив Яценюк.

За словами прем’єра, ID-картки потрібні також, щоб у майбутньому біометричний паспорт, видавався дуже швидко. Нові паспорти, за його словами, повністю підпадають під стандарти ідентифікації, визначені в Європейському Союзі “.

Яценюк також зазначив, що до ID-картки, крім основних даних, можуть бути приєднані, зокрема, дані про соціальні виплати, дані платника податків: “Тобто буде єдиний документ. Чи не сто довідок – один-єдиний документ, яким ви можете ідентифікувати себе та отримувати послуги від держави, у тому числі через інтернет “.

Нагадаємо, 11 січня міграційна служба почала оформляти паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки (в європейських державах цей документ називають ID-карта).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua