"Самопоміч" відкликає свого міністра АПК Павленка


"Самопоміч" відкликає свого міністра АПК Павленка

Політрада партії “Самопоміч” вирішила відкликати міністра АПК Олексія Павленка, призначеного в Кабмін за квотою цієї політсили.

Про це повідомив глава фракції “Самопоміч” Олег Березюк.

“Політрада “Самопомочі” проаналізувавши всю ситуацію, яка сьогодні є з урядом, прийняття безвідповідального, корупційного, необговореного і сліпого бюджету, на підставі цього ми прийняли рішення відкликати свого міністра з Кабінету міністрів і закликати всіх членів коаліції сісти за стіл переговорів. Щоб сформувати нову коаліційну угоду в питаннях відповідальностей та організаційного супроводу, і йти далі. Ми не можемо своєю присутністю (міністра “Самопомочі” в Кабміні – ред.) покривати корупційність інших інституцій влади в Україні. Кожен повинен нести свою відповідальність. Тому, залишаючись в коаліції ми не можемо спокійно спостерігати за неякісними діями уряду, і тому, власне, і пішли на такий крок”, – розповів нам голова фракції “Самопоміч” Олег Березюк.

Також Олег Березюк спростував чутки про те, що “Самопоміч”, зокрема віце-спікер Оксана Сироїд, претендує на пост міністра юстиції, який зараз займає представник “Народного фронту” Павло Петренко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua