Hyundai отримав патент на складаний міський автомобіль


Hyundai отримав патент на складаний міський автомобіль

Управління США з патентів і торгових марок(USPTO) видало компанії Hyundai патент на транспортний засіб зі складною конструкцією (Folding unit for foldable vehicle).

У документі мова йде про невеликий міський автомобіль. За задумом Hyundai, у такої машини передня і задня частини зможуть зрушуватися в напрямку одна одної завдяки спеціальній конструкції підлоги. Це дозволить вкорочувати колісну базу, скажімо, під час паркування в умовах обмеженого простору.

Більш того, в патенті говориться, що при складанні автомобіля дах може бути опущений вниз і захований усередині салону і багажного відділення. У цьому випадку задня частина кузова займе місце даху.

Потрібно відзначити, що Hyundai – далеко не перша компанія, що вивчає можливість випуску міських автомобілів зі складною конструкцією. Свого часу подібну концепцію запропонували співробітники Массачусетського технологічного інституту, пізніше одна за одною стали з’являтися численні авторські версії від різних команд, наприклад, Hiriko Driving Mobility. Чи планує Hyundai втілити свою розробку в життя, на жаль, не повідомляється.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Hyundai отримав патент на складаний міський автомобіль» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua