Microsoft створила незвичайний Android-будильник, який змушує зображати емоції і читати скоромовки (відео)


Microsoft створила незвичайний Android-будильник, який змушує зображати емоції і читати скоромовки (відео)

Не так давно Microsoft експериментувала з сервісами визначення віку та емоцій людей по фотографії і ось зараз програмний гігант створив Android-додаток для демонстрації власних досягнень в області машинного навчання.

Додаток називається Mimicker Alarm і це не просто звичайний будильник, як багато хто подумав. Зараз деякі люди намагаються полегшити свій важкий ранній підйом з теплого ліжка за допомогою ласкавого дзвону дзвіночків як мелодії будильника, в той час як інші воліють прокидатися під набагато важкіших музичних мотивів. Для тих, кому не підходять перші два варіанти, компанія Microsoft пропонує третій – зіграти в гру, щоб прокинутися.

Додаток включає три гри, які пропонуються користувачам після завершення звичайного сигналу будильника з метою поліпшення настрою.

Ось як описує ці ігри сама Microsoft:

«У грі Express Yourself ваше завдання полягає в тому, щоб зробити селфі і якнайкраще передати обрану емоцію. У Color Capture вам потрібно сфотографувати об’єкт відповідного кольору. І, нарешті, в Tongue Twister вам потрібно повторити фразу, для вимови якої потрібно докласти певних зусиль».

На виконання кожного завдання дається 30 секунд з момент відключення сигналу будильника. Якщо користувач не вкладається у відведений час, сигнал повторюється, оскільки система має всі підстави вважати, що він знову заснув.

Mimicker Alarm – новітній додаток Microsoft Garage, який використовує фірмові API Project Oxford, що лежать в основі сервісів, про які ми згадували спочатку.

Компанія Microsoft також опублікувала початковий код програми на GitHub як приклад використання API Project Oxford для інших розробників.

Додаток Mimicker Alarm вже доступний для безкоштовного завантаження в магазині Google Play.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Microsoft створила незвичайний Android-будильник, який змушує зображати емоції і читати скоромовки (відео)» на Finance.ua - 4.1
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua