Яресько запевняє, що третій транш кредиту від МВФ дозволить стабілізувати валютний курс


Яресько запевняє, що третій транш кредиту від МВФ дозволить стабілізувати валютний курс

Як повідомили у прес-службі Міністерства фінансів України, про це сказала очільниця міністерства Наталія Яресько за підсумками зустрічі з директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард.

«Ми обговорили фінальний текст оновленого Меморандуму про співпрацю України і МВФ і наступні кроки у нашій програмі реформ. Після фінального узгодження тексту очікуємо на успішний його розгляд на засіданні Ради директорів МВФ і виділення Україні третього траншу кредиту. Це повинно збільшити резерви Національного банку і забезпечити кращу стабільність банківського сектора і курсу валюти», – цитує Яресько прес-служба Мінфіну.

Нагадаємо, раніше Лагард відзначала, що засідання Ради директорів МВФ з Україною може відбудуться найближчим часом. У свою чергу президент України Петро Порошенко повідомив, що Україна очікує на отримання грошей вже у лютому.

Отримання коштів дуже важливо для України, оскільки вони є запорукою отримання додаткової фінансової допомоги по лінії Світового банку, програми допомоги ЄС, а також уряду США. Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зазначав, що отримання траншу, обсяг якого може становити близько 1,7 млрд дол., дозволить Україні отримати додаткові кошти з інших джерел ще на 2,3 млрд дол.

Золотовалютні резерви України, за попередніми даними Національного банку України, у 2015 році зросли на 77%, або на 5,767 млрд дол., і на 1 січня 2016 року становили 13,3 млрд дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua