АМКУ дозволив корпоратизацію інституту Патона


АМКУ дозволив корпоратизацію інституту Патона

Антимонопольний комітет України дозволив створити корпорацію на базі «Інституту електрозварювання ім. Є. О. Патона» Національної академії наук України, повідомляється на офіційному сайті регулятора.

Як наголошується в повідомленні, в створювану корпорацію «Патон», крім інституту в Києві, увійдуть компанії «Технології високих енергій» (м.Вінниця) і «ПлазмаТек» (смт Рудниця, Вінницька обл.).

Нагадаємо, Інститут електрозварювання створений академіком Патоном Євгеном Оскаровичем у складі Всеукраїнської академії наук в 1934 р на базі електрозварювальної лабораторії при Кафедрі інженерних споруд і електрозварювального комітету.

Основною сферою досліджень і розробок інституту є зварювання металевих і неметалевих матеріалів у різних умовах і середовищах, включаючи космічний простір і світовий океан. Установа займає одне з лідируючих місць у світі в даній області.

Сьогодні інститут являє собою науково-технічний комплекс, в який входять дослідне конструкторсько-технологічне бюро, експериментальне виробництво, три дослідних заводи, ряд інженерних центрів, навчальний та сертифікаційний центри. В усіх його підрозділах працює 2 531 чоловік, з них власне в інституті – 1559 чоловік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua