Світовий ринок IT рекордно впав через сильний долар


Світовий ринок IT рекордно впав через сильний долар

У світовій IT-галузі стався найсильніший спад в історії. У нинішньому році вона відновить зростання завдяки програмному забезпеченню і хмарним сервісам.

Про це свідчать дані Gartner.

Аналітики повідомляють, що в 2015 році видатки на інформаційні технології в глобальному масштабі досягли $3,52 трлн, що на $ 216 млрд менше порівняно з попереднім роком. Це падіння IT-ринку виявилося найбільшим за весь час спостережень Gartner за ним. Регрес пояснили зростаючим курсом долара.

За прогнозами експертів, IT-витрати, що мали місце в 2014 році, залишаться найбільшими щонайменше в найближчі три роки. У нинішньому році вони будуть вимірюватися $ 3540 млрд, що всього на 0,6% більше, ніж в 2015-му.

Головними стимуляторами росту IT-галузі в Gartner вважають хмарні технології і корпоративний софт. Продажі останнього, як прогнозують фахівці, в 2016 році досягнуть $ 326 млрд, збільшившись на 5,3% в річному численні, незважаючи на триваючі економічні та політичні проблеми в ключових країнах, що розвиваються, до яких експерти, зокрема, відносять Бразилію і Росію.

У нинішньому році ринок IT-послуг повернеться до зростання і покаже обсяг в $ 940 млрд (+3,1% до минулого року), чому значною мірою сприятиме широке впровадження хмарних рішень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
В Контексті Finance.ua