Глави МЗС Євросоюзу подумають, як допомогти Яценюку з реформами


Глави МЗС Євросоюзу подумають, як допомогти Яценюку з реформами

Міністри закордонних справ країн-членів ЄС обговорять прогрес реформ в Україні, а також посилення координації процесу європейської інтеграції держави.

Це питання включено до порядку денного засідання Ради ЄС із закордонних справ, яке відбудеться в понеділок у Брюсселі.

«Рада обговорить питання України, зосереджуючи увагу на процесі реформ в країні», – заявили в Раді ЄС.

Міністри планують висловити свої думки про те, як з боку ЄС підтримати реформи, особливо після початку введення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі як складовою Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Крім цього, міністри закордонних справ країн-членів обговорять ініціативу Данії щодо посилення координації на урядовому рівні в Україні процесу європейських реформ.

«Так, насправді, з ініціативи Данії, яку на даному етапі підтримали ще ряд країн-членів, міністри обговорять лист, в якому містяться пропозиції щодо посилення координації складного процесу реформ, які проводить Україна. Адже перетворення стосуються великої кількості міністерств, інших інституцій. Це логічна і здорова ініціатива – поліпшити координацію на урядовому рівні. Ми це підтримуємо », – заявив напередодні засідання глав МЗС країн ЄС високопоставлений європейський дипломат.

Як повідомлялося, сім країн-членів виступили з ініціативою запропонувати керівництву України ввести посаду віце-прем’єр-міністра з питань європейської інтеграції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua