Прийнято рішення про продовження будівництва метро в Дніпропетровську (схема метро)


Прийнято рішення про продовження будівництва метро в Дніпропетровську (схема метро)

Керівництво мерії Дніпропетровська домовилося з прем’єр-міністром і міністром фінансів про продовження будівництва метро.

Про це повідомляє мер Борис Філатов.

“Мій перший заступник Дмитро Льохів щойно вийшов від Яценюка і Яресько. Метро таки добудуємо:)”, – написав на своїй сторінці в Facebook Філатов.

Він запропонував обговорити питання будівництва виходу на станції “Театральна”.

“Планую, все-таки тягнути спочатку до “Центральної”, пропустивши “Театральну”. Ваша думка?” , – Звернувся мер Дніпропетровська.

Державний бюджет України на 2016 року передбачає виділення субвенції з спецфонду держбюджету в сумі 546,4 млн грн на завершення будівництва метро в Дніпропетровську.

Кабінет міністрів України передав цілісний майновий комплекс (ЦМК) державного підприємства у власність територіальної громади Дніпропетровська

Нагадаємо, 30 грудня 2015 року Кабінет міністрів України передав мерії Дніпропетровська цілісно майновий комплекс ДП “Дніпропетровська дирекція будівництва метрополітену” (розпорядження №1417-р).

У листопада 2015 року замовником будівництва першої черги метрополітену в Дніпропетровську визначений міська рада.

Розроблений спільно з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) проект “Завершення будівництва метрополітену в Дніпропетровську” передбачає продовження підземки на 4 км уздовж просп. Карла Маркса. Будівництво буде завершено від станції “Комунарська” до станції “Музейна” з електродепо. Передбачається звести три нові станції – “Театральна”, “Центральна” і “Музейна”. Проект передбачає з’єднання існуючої гілки метрополітену з центром міста.

За умовами кредитної угоди з ЄБРР, термін будівництва – 4 роки. Але Льохів вважає, що можуть встигнути і за два – максимум три роки. Визначено і генпідрядник будівництва. Це турецька фірма Limak Insaat Sanayi Ve Ticaret AS, субпідрядником швидше за все стане одна з українських фірм.

Для реалізації проекту 27 липня 2012 були залучені кредитні гроші Європейського банку реконструкції та розвитку в розмірі 152 млн євро.

Станом на 1 січня 2013 роботи були виконані на 522, 639 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua