Між Україною і США запрацювало "відкрите небо"


Між Україною і США запрацювало "відкрите небо"

Україна і США стали повноцінними партнерами в “відкритому небі”.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник міністра інфраструктури Володимир Омелян.

“Як тільки що повідомило посольство США в Україні, завершені всі юридичні формальності, і Угода між урядом України та урядом Сполучених Штатів Америки про повітряні перевезення вступила в силу”, – зазначив він.

Омелян нагадав, що Угода про відкрите небо була підписана 14 липня 2015 у Вашингтоні, а 4 листопада її ратифікувала Верховна Рада України.

Відзначається, що документом вводяться наступні зміни в повітряному сполученні між Україною та США: надається можливість авіакомпаніям обох сторін виконувати польоти з правом п’ятої свободи (право приймати на іноземній території пасажирів, які прямують на територію будь-якої третьої країни, а також адресовані туди ж вантаж і пошту, і право висаджувати пасажирів і вивантажувати вантаж і пошту, що направляються з будь-якої території, в країні-підписантів угоди); встановлюється довільна частота і ємність повітряних перевезень авіаперевізниками обох сторін; дозволяється самостійне наземне обслуговування в аеропортах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua