«Укртелеком» може продати «Тримоб» компанії «МТС-Україна»


«Укртелеком» може продати «Тримоб» компанії «МТС-Україна»

Компанія «МТС-Україна» стане покупцем підрозділу «Тримоб» компанії «Укртелеком», що належить Рінату Ахметову.

Раніше актив оцінювали в 3 млрд грн, але за словами джерела Forbes, зараз ціна в гривні трохи виросла, серйозно просівши в доларах.

Опитані експерти повідомили виданню, що угода більш ніж очевидна. Раніше «МТС-Україна» вже співпрацювала з «Тримоб», підписавши договір, згідно з яким мобільний оператор використовував укртелекомівські потужності 3G. Тепер, за рахунок поглинання, «МТС-Україна» зможе серйозно збільшити кількість регіонів покриття і наростити базу користувачів 3G.

Нагадаємо, в 2015-му «МТС-Україна» отримала право на використання бренду Vodafone, після чого почала активно впроваджувати послугу швидкісного інтернету 3G. За кілька місяців компанії вдалося покрити 19 обласних центрів, включаючи Харків. Придбання «Тримоб» відкриє доступ до всіх обласних центрах країни.

У ПАТ “Укртелеком” підтвердили плани продати свій мобільний підрозділ ТОВ “ТриМоб”, повідомили агентству в прес-службі оператора у відповідь на прохання прокоментувати чутки про підготовлюваний продаж активу.

“Не можу ні спростувати, ні підтвердити. Продаж – один з варіантів розвитку “ТриМоб”. З ким ведуться переговори і їх статус, ми не розголошуємо”, – сказав агентству директор з корпоративних комунікацій “Укртелекому” Михайло Шуранов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:МТС УКРАЇНА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua