Порошенко закликає бізнес підняти зарплати співробітникам у зв'язку зі зниженням ЄСВ


Порошенко закликає бізнес підняти зарплати співробітникам у зв'язку зі зниженням ЄСВ

Президент Петро Порошенко закликає бізнес підняти заробітні плати співробітникам у зв’язку зі зниженням ставки єдиного соціального внеску (ЄСВ).

Про це президент заявив журналістам на прес-конференції.

“Я також розраховую, що підприємці і український бізнес та інвестори оцінять наше рішення і зроблять відповідний крок у відповідь, а саме – інвестори підуть на підвищення заробітних плат українських працівників. Тому що це робилося не тільки для того щоб підвищити прибуток українських підприємств, а в першу чергу, щоб, залишаючись конкурентноспроможними у виробництві продукції, збільшити частину заробітної плати “, – сказав він.

Президент зазначив, що в ході недавнього візиту в Тернопільську область він відвідав компанію “СЕ Борднетце-Україна”, власники якої пообіцяли підняти зарплату мінімум на 10%. П.Порошенко закликав інвесторів послідувати цьому прикладу.

Як повідомлялося, закон “Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2016 році” встановлює з 2016 року єдину ставку єдиного соціального внеску (ЄСВ) 22% і скасовує 3,6% ОСВ, утримуваного з зарплати працівників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua