1625
МЕРТ: Ціни в Україні зростуть, але незначно
— Казна та Політика
Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України очікує значного зростання цін на початку 2016 року, повідомило міністерство на офіційному сайті в четвер.
“На початку 2016 очікується незначне зростання цін, який буде обумовлено погіршенням інфляційних і девальваційних очікувань через напруженість торговельно-економічних відносин з Російською Федерацією, ненадання чергового траншу МВФ наприкінці 2015 року, загострення військового протистояння, певної напруги на валютному ринку”, – зазначено в повідомленні МЕРТ.
За даними міністерства, ризиком прискорення інфляційних процесів в початку 2016 року як і раніше є зберігається потенціал прихованої інфляції в економіці через ефект низького платоспроможного попиту населення (відкладений попит).
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Україні треба $45,5 млрд допомоги для покриття дефіциту бюджету
Єдина система соціальної сфери: головні зміни
Для опалювального сезону Україні потрібно ще до 1 млрд доларів на газ — Reuters
Зеленський підписав закон про військового омбудсмана
Кабмін розширив програму «Пакунок школяра»
PlayCity розпочало видачу ліцензій: бюджет поповниться на 50 млн гривень