Лабораторія Ford вивчатиме можливість інтеграції пристроїв, що носяться з автомобілем


Лабораторія Ford вивчатиме можливість інтеграції пристроїв, що носяться з автомобілем

Виставка CES 2016,що завершилася минулого тижня, наочно продемонструвала набирающий швидкість процес злиття автомобільної та технологічної індустрій, підігрівалось, головним чином, зростаючою конкуренцією і купівельним попитом.

Один з головних гравців автомобільного ринку компанія Ford анонсувала нову ініціативу, спрямовану на вивчення того, як краще використовувати пристрої, що носяться, в дуеті з автомобілем.

Цим напрямком займеться лабораторія Automotive Wearables Experience, створена при центрі досліджень та інновацій (Ford Research and Innovation Center) в Дірборні (штат Мічиган). Центр в Мічігані спеціалізується на розробці та тестуванні передових технологій, які пов’язують водія з автомобілем за допомогою носяться пристроїв.

У відеоролику демонструється лабораторія, де один із співробітників тестує пристрій, що носиться, схожий на смарт-годинник, на який надходять повідомлення з автомобільного симулятора.

Зокрема, водій, який бере участь у тестуванні, отримав інформацію, що стосується показників стану здоров’я та рівня сонливості на початку руху автомобіля. Система автомобіля оцінює стан водія і налаштовує з його урахуванням власні системи безпеки, щоб компенсувати будь-які упущення з боку водія.

У числі інших проектів лабораторія Automotive Wearables Experience розробляє систему доповненої реальності, що використовує «розумні» окуляри і версію програми MyFord Mobile для смарт-годинника

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua