Найбільший банк Коста-Ріки впроваджує технологію з розпізнавання осіб


Найбільший банк Коста-Ріки впроваджує технологію з розпізнавання осіб

Найкрупніший банк Коста-Ріки і другий за величиною активів в Центральній Америці Banco Nacional de Costa Rica (BNCR) одним з перших у світі офіційно впроваджує в послугу з мобільного банкінгу технологію з розпізнавання осіб – від іспанської біометричної компанії FacePhi.

Клієнтам новий спосіб підтвердження особи буде доступним вже у другому кварталі 2016 року. Трохи пізніше технологія з розпізнавання осіб стане частиною всіх онлайн-послуг банку. Таким чином, BNCR став вже сьомою фінансовою установою, яка планує використовувати технологію PacePhi, передає портал Finextra.

Використання біометричних параметрів замість традиційних паролів набирає все більшу популярність у фінансовому секторі. Так, платіжна компанія MasterCard запустила два пілотних проекти – в США та Нідерландах – і тестує системи розпізнавання осіб замість пін-кодів для підтвердження платежів.

Сканування особи приваблює і багатьох розробників. Так, банкомат з вбудованою функцією розпізнавання осіб створили фахівці китайської технологічної компанії Tzekwan Technology спільно з співробітниками пекінського університету Цінхуа.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Найбільший банк Коста-Ріки впроваджує технологію з розпізнавання осіб» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua