UBS вірить у Китай - банк подвоїть персонал в китайському офісі протягом 5 років


UBS вірить у Китай - банк подвоїть персонал в китайському офісі протягом 5 років

Протягом найближчих 5 років швейцарський банк UBS подвоїть персонал у своєму китайському офісі, додавши близько 600 нових співробітників. Про це головний виконавчий директор банку Серджіо Ермотті повідомив агентству Bloomberg.

Збільшення кількості персоналу торкнуться такі відділи, як управління капіталом, інвестиції, угоди з акціями та активами з фіксованим доходом, управління активами, а також бек-офіс.

«Не тільки Китай зіткнувся з проблемами. Однак нинішні часи сприятливі для того, щоб будувати плани на майбутнє, тому ми починаємо здійснювати наш стратегічний план », – заявив банкір, додавши, що період високої волатильності фінансових ринків Китаю є сприятливим для розвитку операцій UBS.

Деякі британські банки, включаючи Barclays і Standard Chartered, навпаки, скорочують свою присутність в Китаї. Однак для UBS китайський бізнес торік був досить успішним – комісійні доходи за супровід угод у порівнянні з 2014 роком зросли на 42% до 81 млн доларів США. Крім того, в 2015 році UBS став лідером китайського ринку інвестиційних послуг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua