У 2016 році ДФС видала майже 1000 сертифікатів для українських експортерів в ЄС


У 2016 році ДФС видала майже 1000 сертифікатів для українських експортерів в ЄС

З 1 січня 2016 митниці видали близько тисячі сертифікатів форми EUR.1 для підтвердження преференційного статусу походження товару. Ця сертифікація підтверджує безмитний експорт продукції в країни Європейського Союзу.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

Найбільше сертифікатів отримали на товари у Великобританію – 451 і Австрію – 280 (переважно яблучний концентрат); в Польщу – 62 (безбарвне скло), до Німеччини – 57 та Іспанію – 42 (переважно мед), у Франції – 35 (переважно насіння та мед).

У ДФС нагадують, що за новими правилами, сертифікати видають безкоштовно і в найкоротші терміни, проте і з підвищенням відповідальності експортера за достовірність наданої інформації.

Сертифікат заповнюється на кожну партію товарів у тому випадку, якщо його потрібно пред’явити як доказ, що товари відповідають вимогам преференційного статусу.

Нагадаємо, з 1 січня 2016 року набула чинності угода про зону вільної торгівлі (ЗВТ) з ЄС. Міністерство економічного розвитку і торгівлі України повідомляло, що ЗВТ усуває 97% тарифів на українські товари і знижує середній тариф на український експорт з 7,6% до 0,5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua