McDonald's інвестував понад 50 млн грн в реконструкцію ресторану на Поштовій площі в Києві


McDonald's інвестував понад 50 млн грн в реконструкцію ресторану на Поштовій площі в Києві

Підприємство з іноземними інвестиціями (ПІІ) “МакДональдз Юкрейн Лтд” (Київ), що розвиває американську мережу ресторанів швидкого харчування McDonald’s в Україні, завершило реконструкцію ресторану мережі на Поштовій площі в Києві, повідомляє прес-служба компанії.

“Загальна сума інвестицій у реконструкцію ресторану перевищила 50 млн грн”, – цитується в повідомленні генеральний директор McDonald’s в Україні Гжегож Хмелярський.

Як наголошується в повідомленні, в результаті проведення реконструкції компанія підвищила енергоефективність закладу – були встановлені тепловий насос і рекуператор, що, за даними компанії, дозволить ресторану використовувати втричі менше електроенергії для підігріву води та більш ніж у два рази скоротити використання газу для обігріву приміщення в опалювальний сезон.

Крім того, при реконструкції закладу встановлено скло зі спеціальним напиленням, що зберігає тепло в приміщенні і пропускає зовні лише 28% сонячної енергії.

Як відзначає компанія, таке рішення дозволить ресторану в зимовий період економити на опаленні, а в літній – на кондиціонуванні.

Реконструйований ресторан на Поштовій площі буде відкритий для відвідувачів щодня з 6:00 до 23:45, в ньому передбачено близько 300 місць для відвідувачів в залі і на терасі. Роботу закладу забезпечуватимуть 100 чоловік, які щодня зможуть обслуговувати до 4500 гостей.

ПІІ “МакДональдз Юкрейн Лтд” створено в 1995 році. Перший заклад McDonald’s в Україні відкрито 24 травня 1997 у Києві.

Інвестиції “МакДональдз Юкрейн Лтд” у розвиток мережі та інфраструктури в Україні до кінця 2015 року в цілому склали близько $ 227 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua