Циліндр з GPS-модулем вирішить проблему навігації для слабозорих людей (відео)


Циліндр з GPS-модулем вирішить проблему навігації для слабозорих людей (відео)

Практично кожному з нас неодноразово доводилося використовувати свій смартфон яу навігатор для пошуку потрібної адреси. Група студентів із Корнельського університету в США вирішила піти далі й розробила циліндр з модулем GPS, який за допомогою голосу направлятиме користувача в потрібному напрямку. Пристрій використовує поєднання амплітуди і фазового зсуву, на основі яких створюються звукові підказки. Саме вони і направляють користувача в потрібному напрямку. І хоча перший прототип виглядає вельми незвично, варто зазначити, що новинка може стати досить корисною завдяки тому, що при її використанні у людини завжди будуть вільні руки.

Технологія, на якій працює капелюх, у майбутньому також може знайти застосування в додатках-навігаторах, завдяки чому більше не потрібно буде дивитися в смартфон і переконуватися в правильності свого руху.

Таке рішення може бути дуже зручним для слабозорих та сліпих людей, яким просто необхідні невізуальні підказки для використання GPS.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Циліндр з GPS-модулем вирішить проблему навігації для слабозорих людей (відео)» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua