Кінець року на авторинку України ознаменувався раптовою зміною лідера


Кінець року на авторинку України ознаменувався раптовою зміною лідера

В останній місяць 2015 українці купили і зареєстрували 5419 автомобілів. Таким чином, у грудні споживча активність на первинному ринку нових легкових авто на 5% перевищила листопадову. У той же час, в порівнянні з результатом грудня минулого року, продажі виявилися на 29% меншими, передає асоціація “Укравтопром”.

Більше всіх свої перші номери в перший зимовий місяць отримали автомобілі марки Renault – 580 шт. Це на 49% більше відносно попереднього місяця і всього на 4 шт. менше ніж у грудні минулого року.

Другою за обсягами продажів стала Toyota – 488 авто. (-10% до листопада 2015; -41% до грудня 2014).

Також у грудні українці охоче купували автомобілі таких брендів як Ford – 323 шт. і Chevrolet- 312 шт. При цьому порівняно з листопадом попит на Ford знизився на 3%, а на Chevrolet виріс на 30 відсотків. Щодо грудня 2014 продажі Ford практично не змінилися (+ 0,6%), а по Chevrolet зросли майже в два рази (+ 73%).

Замикає п’ятірку лідерів Volkswagen. Кількість продажів автомобілів цієї народної марки Німеччини склало 306 шт. (+ 24% до листопада і -26% до дек.14).

Найпопулярнішим автомобілем грудня став Renault Duster. Протягом місяця 209 автомобілів Renault Duster вийшли на дороги України.

Нагадаємо, що більшість попередніх місяців лідером авторинку України була Toyota, яка, як і очікувалося, за підсумками року посіла перше місце по продажах у нашій країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Бензин та авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua