Microsoft Xiaoice стане постійним ведучим на китайському телебаченні


Microsoft Xiaoice стане постійним ведучим на китайському телебаченні

Штучний інтелект Microsoft Xiaoice використовується на таких найбільших китайських платформах, як Weibo, JD і WeChat. Днями Xiaoice стала першою в світі комп’ютерною програмою, яка виступила на телебаченні в якості ведучого-стажера.

ШІ буде використовуватися для читання прогнозу погоди на одному з телеканалів Китаю.

Дебют Xiaoice на ТБ відбувся раніше цього тижня і мав великий успіх. Штучний інтелект впорався нітрохи не гірше, ніж жива людина.

Нагадаємо, що Xiaoice вважається найдосконалішою і “найлюдянішою” ШІ-системою, набираючи 4,32 бали з 5 за “лінгвістичну природність” (людина при такому тестуванні отримує близько 4,76 бала).

На думку більшості телеглядачів телеканалу Dragon TV, Microsoft Xiaoice розповідає новини про погоду в унікальній, емоційній манері і надзвичайно приємним голосом. Система використовує технологію смарт-хмари і велику базу даних для точного метеорологічного аналізу погоди, і повідомляє про будь-які зміни з відповідною інтонацією.

Microsoft офіційно заявила про плани впровадження різних ШІ-систем (включаючи більш досконалі версії Xiaoice) у всі регіони світу. Це викликало деякі побоювання з боку діючих дикторів, адже набагато простіше використовувати машину, ніж платити зарплату людині.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Microsoft Xiaoice стане постійним ведучим на китайському телебаченні» на Finance.ua - 3.2
В Контексті Finance.ua