У СБУ заявили, що чиновники в зоні АТО розкрадають мільйони


У СБУ заявили, що чиновники в зоні АТО розкрадають мільйони

Співробітники СБУ викрили ряд фінансових афер з державними грошима, які організували посадові особи в районі проведення антитерористичної операції.

Відповідний звіт оприлюднила прес-служба відомства.

Зокрема, чиновники відділу освіти Волноваської райдержадміністрації уклали договір з підприємцями на капітальний ремонт теплових вузлів в навчальних закладах району.

Чиновники перерахували 600 тис гривень за придбання та установку теплових лічильників. Однак контракт бізнесмени не виконали.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Крім того, в Краматорську чиновники завдали збитків державному бюджету на 1 млн гривень. Така сума була присвоєна з виділених на реконструкцію житлового фонду міста коштів.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України.

У той же час чиновники Новоайдарської селищної ради завищили кошторисну документацію на капітальний ремонт дорожнього покриття в населеному пункті. Внаслідок операції державі було завдано збитків на більш ніж 1 млн гривень. Відкрито кримінальну виробництво за ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Тим часом у Старобільську керівництво одного з технікумів “заробило” на демонтажі науково-виробничої будівлі. При списанні та реалізації будівельних матеріалів службовці привласнили 1 млн гривень. Кримінальне провадження відкрито за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Як повідомили в СБУ, за всіма фактами проводяться оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до корупційних операціях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua