Євросоюз пообіцяв українцям зниження цін після старту ЗВТ


Євросоюз пообіцяв українцям зниження цін після старту ЗВТ

Єврокомісія випустила комюніке з нагоди початку дії з 1 січня Зони вільної торгівлі між Україною та ЄС. У документі йдеться про те, що вигода від нового типу торговельно-економічних стосунків буде обопільною.

“Українські підприємства отримують стабільний і передбачуваний преференційний доступ на найбільший ринок у світі з 500 млн клієнтів, в той час як підприємства ЄС зможуть отримати вигоду з більш легкого доступу на український ринок і будувати нові відносини з українськими постачальниками і партнерами по співпраці”, – наголошується в повідомленні Єврокомісії.

У ЄС вважають, що Зона вільної торгівлі допоможе українським громадянам отримати ширший доступ до продукції високої якості, а посилення конкуренції та зниження імпортних тарифів повинно привести до зниження цін.

Крім того, в комюніке наголошується, що наближенням до законодавства ЄС у таких областях, як конкуренція, державні закупівлі та захист прав інтелектуальної власності, угода сприятиме модернізації та диверсифікації економіки України і створить додаткові стимули для реформ, зокрема, по боротьбі проти корупції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua