0 800 307 555
0 800 307 555

НКРЗІ відмовила "Укртелекому" у продовженні ліцензії на місцевий зв'язок


НКРЗІ відмовила "Укртелекому" у продовженні ліцензії на місцевий зв'язок

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), відмовила ПАТ “Укртелеком” у продовженні терміну дії ліцензії на місцевий зв’язок на всій території України, повідомляється на офіційному сайті комісії.

Йдеться, зокрема, йде про ліцензії на надання послуг телефонного зв’язку (крім відомчих об’єктів) – місцевої з правом створення власної мережі ємністю понад 1 тис. абонентських номерів.

Нагадаємо, в прес-службі регулятора, відмова продовжити ліцензію пов’язаний з тим, що вона була видана в той час, коли в Україні діяв закон “Про зв’язок”, тоді як в даний час ліцензування телекомдіяльності регулюється законом “Про телекомунікації”, який набрав чинності в 2004 році.

“Укртелеком” вже раніше стикався з подібною правовою колізією і тоді оператор відстояв своє право на продовження ліцензії в суді.

У ПАТ “Укртелеком” відзначили, що мають намір оскаржити в суді рішення Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) про відмову продовжити ліцензію оператору на місцевий зв’язок.

У компанії відзначили, що завчасно, як того і вимагає закон, компанія подала всі необхідні документи на продовження ліцензії, однак комісія “прийняла рішення, яке суперечить ринковій практиці та чинному законодавству”.

В “Укртелекомі” додали, що дана ліцензія була отримана в 1998 році, потім кілька разів продовжувалася, і буде діяти до квітня 2016 року.

“За цей час компанія планує захистити в суді своє законне право на продовження діяльності ліцензії”, – підкреслили в прес-службі оператора.

Згідно з українським законодавством продовження ліцензії обходиться оператору в суму в розмірі 30% від вартості ліцензії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Укртелеком НКРЗІ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua