ФінТех Подкаст 87. Дмитро Дубілет: Чим більше послуг перейде в електронну форму, тим краще


ФінТех Подкаст 87. Дмитро Дубілет: Чим більше послуг перейде в електронну форму, тим краще

У свіжому випуску подкастів на Finance.UA ведуча Юлія Бондар та координатор проекту електронного уряду в Україні, IT-директор Приватбанку Дмитро Дубілет поспілкувалися на тему розвитку IT-індустрії та IGovernment в Україні.

Днями виповнилося вже більше півроку, як команда ІТ-волонтерів з усієї України займається розвитком порталу державних послуг iGov.org.ua.

IGov – спосіб надання державних послуг за допомогою інформаційних технологій. Наприклад, на порталі igov.org.ua користувач можете подати заяву на видачу повторного свідоцтва про народження, також подати заяву на видачу довідки про доходи, на обмін паспорта громадянина в разі зміни прізвища, імені або по батькові, та тощо.

“Наша ідея полягає в тому, що чим більше послуг перейде в електронну форму, тим це краще, в силу трьох причин: перша – боротьба з корупцією, друга – ефективність роботи держапарату, третя – громадянам набагато зручніше отримувати якісь послуги в пару кліків в інтернеті, ніж кудись йти, оббивати пороги чиновників, займати черги”, – розповів Дмитро Дубілет.

Хронометраж: 39:42

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Архiви:2016 2015 2013 2012 2011
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua