Фонд гарантування почав ліквідацію Унікомбанку


Фонд гарантування почав ліквідацію Унікомбанку

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) 3. грудня розпочав ліквідацію Унікомбанку.

Як повідомляється на веб-сайті фонду, ліквідатором призначений Вадим Кононець строком до 3 грудня 2017 року.

Раніше повідомлялося, що Національний банк України (НБУ) за пропозицією Фонду 3 грудня вирішив ліквідувати Унікомбанк.

“Власники Унікомбанку, визнаного проблемним 6 жовтня 2015, не застосували жодних заходів з підтримки його ліквідності, поліпшення фінансового стану та усунення порушень нормативно-правових актів НБУ”, – прокоментував регулятор.

Нацбанк постановою №704 від 15 жовтня відніс Унікомбанк до категорії неплатоспроможних через повну втрату ліквідності. Тимчасова адміністрація була введена в Унікомбанк строком на три місяці – з 16 жовтня 2015 по 15 січня 2016 року.

До грудня 2014 року Унікомбанк був зареєстрований і працював у Донецьку. Потім, відповідно до вимог законодавства, був перереєстрований поза територією АТО – у Львові, однак значна частина його активів і застав залишилася в Донецькій області.

Унікомбанк заснований в 2002 році. На 1 січня 2015 у банку не було акціонерів з істотною участю: дев’ятеро акціонерів-фізичних осіб володіли 79,78% його акцій, п’ять акціонерів-юридичних осіб – 20,22%. На середину серпня найбільшим ключовим учасником банку за сукупним участі був Андрій Радкевич – 41,7521%.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 липня 2015 року з розміром загальних активів (1,703 млрд грн) Унікомбанк посідав 58-е місце серед 127 діючих банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:УНІКОМБАНК ФГВФО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua